BLOG

Czy pomoc prawna dla kredytobiorców złotówkowych jest dla Ciebie?

Pomoc prawna dla kredytobiorców złotówkowych jest dla Ciebie jeśli:

– masz aktywny kredyt w PLN lub spłaciłeś kredyt w PLN,

– chcesz odzyskać od banku swoje pieniądze, które pobrał on niezgodnie z prawem,

– nie godzisz się na czerpanie korzyści z nieuczciwego i niezgodnego z prawem działania banku wobec Ciebie.

KREDYTY W PLN

Pomoc prawna dla kredytobiorców złotówkowych to m.in.:

– analiza prawna i finansowa umowy kredytu złotówkowego wraz z dokumentacją okołokredytową;

– zaproponowanie Klientowi korzystnych wariantów działania;

– reprezentowanie w realizowaniu wybranego wariantu działania (w tym udział w ewentualnych negocjacjach oraz analiza prawna i finansowa aneksów kredytowych).

POMOC PRAWNA KREDYT ZŁOTÓWKOWY

Korzyści ze skorzystania z pomocy prawnej dla kredytobiorców w PLN:

– szczegółowa analiza szans i opłacalności kwestionowania umowy kredytu,

– kompleksowe zabezpieczenie kredytobiorcy na każdym etapie dochodzenia jego praw,

– przejrzyste warunki oraz brak ukrytych kosztów,

– specjaliści, którzy utrzymują 100% skuteczności w prowadzonych przez siebie sprawach,

– przypisany, stały prawnik zajmujący się sprawą, mający odpowiednią wiedzę i doświadczenie do zajmowania się tego rodzaju sprawami,

– gwarancja 100% zaangażowania w sprawę,

– prawdziwa kancelaria prawna, nie spółka bez gwarancji, które są właściwe tylko kancelariom radców prawnych lub adwokatów,

– jedyny efektywny sposób odzyskania swoich pieniędzy (podobnie jak w przypadku frankowiczów, którzy nie doczekali się realnie korzystnej pomocy od prawodawcy ani banków oferujących niesatysfakcjonujące ugody).

Jeśli posiadasz kredyt w PLN zdecydowanie potrzebujesz zastanowić się czy akceptujesz to, że bank być może korzysta ze swojej nieuczciwości, obciążając Ciebie wszelkimi kosztami i ryzykiem. Jeśli nie godzisz się na to, aby nie czuć się bezpiecznie, nawet gdy wziąłeś, jak się wydawało, nieskomplikowany i stabilny kredyt w PLN, jesteśmy do Twojej dyspozycji i przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną usługę pomocy prawnej dla posiadaczy kredytów złotówkowych.

Nie każdy kredytobiorca złotówkowy (posiadacz kredytu w PLN) ma świadomość jakie parametry rynkowe wpływają na jego kredyty. Tymczasem przecież jednym z najistotniejszych elementów kredytu jest oprocentowanie. W zdecydowanej większości przypadków oprocentowanie jest sumą dwóch składników: marży banku (składnik stały w całym okresie kredytowania) oraz wysokości stawki referencyjnej WIBOR (składnik zmienny, zależny od sytuacji na rynku). Nie dzieje się tak wtedy, gdy kredyt ma oprocentowanie stałe (sama marża banku). Jest on jednak wówczas zdecydowanie droższy.

WIBOR (Warsaw Interbank Offered Rate) jest wskaźnikiem dla kredytów w PLN, który reaguje na sytuację złotego polskiego na rynku finansowym. Na czas pandemii COVID-19 stopy procentowe spadły, a w konsekwencji WIBOR 3 M obniżono ze średnio 1,72% w ostatnich latach do ok. 0,21 %. Historycznie zbliżał się nawet do 19 %. Nie wiadomo jak zachowa się ten wskaźnik w przyszłości. Nie można jednak ze stuprocentową pewnością wykluczyć jego wzrostu do historycznie wysokiego poziomu. Szczególnie dotkliwe będzie to dla kredytobiorców zawierających umowę kredytu w okresie pandemii COVID-19, którzy zdolność kredytową zawdzięczają niskim stopom procentowym.

Problem nieuczciwości umów kredytów w PLN to jednak nie tylko kwestia skokowego wzrostu stawki WIBOR. Umowy te zawierają o wiele więcej wad prawnych oraz oferowane są w wyniku nieuczciwych praktyk, z których banki czerpią korzyści kosztem kredytobiorców. Wiele z nich zostało już przez sądy dostrzeżone.

Bezpieczny kredyt w PLN

Obecnie sporo osób decyduje się na zaciągnięcie kredytu w PLN. Jednak niewiele z nich jest świadomych tego, jakie parametry faktycznie wpływają na wysokość płaconych rat w PLN. Warto mieć świadomość, że wpływ na ratę kredytu ma oprocentowanie, na które składają się marża banku (stała) oraz wysokość stawki referencyjnej WIBOR (zmienna). Kredyt w PLN może też mieć oprocentowanie stałe, jednak trzeba wziąć pod uwagę, że takie zobowiązanie jest droższe.

Trzeba też wziąć pod uwagę, że obciążenie finansowe w postaci kredytu hipotecznego lub gotówkowego w PLN może wiązać się z niekontrolowanym podwyższeniem wysokości raty miesięcznej w porównaniu do przewidywanej na początku. Jest to najgorszy scenariusz dla osób, którym zależało na spłacie kredytu złotówkowego w racie nie przekraczającej odgórnie ustalonej kwoty. Dlatego, aby móc uchronić kredytobiorców przed koniecznością spłacania niekontrolowanie rosnących rat kredytowych, które mogą nawet osiągnąć wielokrotnie wyższy poziom od zakładanego, stworzyliśmy usługę pomocy prawnej la kredytobiorców w PLN. To rozwiązanie stworzone jest z myślą o wszystkich osobach spłacających kredyt złotowy lub takim, które już go spłaciły.

W ramach pomocy prawnej dla kredytobiorców w PLN zapewniamy:

  • analizę prawną i finansową umowy kredytu w PLN oraz dokumentacji okołokredytowej;
  • przygotowanie propozycji korzystnych wariantów działania;
  • reprezentowanie klienta w realizacji wybranego wariantu postępowania. W zakresie naszych kompetencji leży m.in. udział w negocjacjach oraz analiza prawna i finansowa aneksów do umowy kredytowej w PLN.

Kredytobiorcy decydujący się na naszą pomoc prawną dla kredytobiorców złotówkowych zyskują:

  • kompleksowe zabezpieczenie przed losem, jaki spotkał frankowiczów;
  • możliwość korzystania z obsługi prawnej opracowanej przez prawników i ekspertów finansowych;
  • rzetelną, kompleksową pomoc prawną kancelarii.

Ponadto zapewniamy:

  • przejrzyste warunki współpracy;
  • dostęp do skutecznych specjalistów;
  • kontakt z dedykowanym sprawie mecenasem;
  • 100% zaangażowania.

Pomoc prawna

Przygotowaliśmy sprawdzone rozwiązania dla osób pragnących uchronić się przed konsekwencjami zawarcia nieuczciwej umowy kredytu złotówkowego. Jest to szczególnie ważne dla osób, które nie mają doświadczenia z zagadnieniami z zakresu bankowości czy finansów. Zastosowane przez nas instrumenty prawne umożliwiają odzyskanie pieniędzy przez kredytobiorców w PLN.

Warto pamiętać, że kredyt w PLN może być pułapką finansową i to nie tylko dla osób, które na skutek wzrostu WIBOR o kilka punktów procentowych spłacają znacznie podwyższone raty kredytu.

Pomoc prawna świadczona klientom naszej kancelarii obejmuje dokładną analizę prawną i finansową zawartej umowy kredytu złotówkowego wraz z weryfikacją dokumentów okołokredytowych. Ponadto proponujemy korzystne rozwiązania, dzięki którym można uniknąć wielu pułapek finansowych związanych ze spłacaniem kredytu złotowego w ratach przewyższających możliwości finansowe kredytobiorcy.

Podejmujemy się reprezentowania klienta, który jest kredytobiorcą obciążonym kredytem w PLN przed instytucjami finansowymi oraz sądem. Bierzemy udział w negocjacjach na płaszczyźnie klient-bank. W naszych kompetencjach leży także dokonanie analizy prawnej i finansowej aneksów kredytowych. Wnikliwa analiza umowy kredytowej przeprowadzona przez naszych ekspertów ma na celu weryfikację wszystkich dokumentów kredytobiorcy.

Analiza umowy kredytowej

Osoby, które decydują się na kredyt złotowy, często nie wiedzą z jakich elementów składa się wspomniane zobowiązanie finansowe. Jednym z najistotniejszych składników kredytu złotowego jest oprocentowanie. Jest ono sumą dwóch komponentów, tj. marży banku oraz wysokości stawki referencyjnej WIBOR. Pierwszy z nich jest stały w całym okresie kredytowania, drugi zaś zależny od sytuacji na rynku, czyli jest zmienny. Dokładna analiza kredytowa przeprowadzona w ramach funkcjonowania naszej kancelarii może pomóc osobom obciążonym zobowiązaniem finansowym w postaci kredytu złotowego, w uniknięciu płacenia zbyt wysokich rat, a także odzyskania nadpłaconych kwot, a nawet nienależnie pobranych odsetek czy innych opłat okołokredytowych.

Dokonana przez nas analiza umowy kredytowej polega na ocenie wszystkich dokumentów dołączonych do podstawowej umowy kredytu. Nasze wieloletnie doświadczenie zawodowe, a także prowadzone przez nas sprawy frankowe sprawiły, że jesteśmy w stanie właściwie ocenić występowanie innych parametrów uzależnionych od wysokości wpłaconej dotychczas raty. Przekazane nam skany dokumentów bankowych stanowią dla nas materiał źródłowy, na podstawie którego pracujemy poszukując rozwiązań i dokonując analizy umowy kredytowej.

Osoby zgłaszające się do nas mogą liczyć na indywidualną ocenę swojej obecnej sytuacji oraz rzetelną analizę wszystkich dokumentów podpisanych z bankiem. W ramach podejmowanych działań zajmujemy się także analizą umów kredytowych z uwzględnieniem kosztów całkowitych zobowiązania finansowego w PLN. Zaufaj wiedzy ekspertów, skorzystaj z naszej pomocy prawnej dla kredytobiorców w PLN i uchroń się przed toksycznym zobowiązaniem.

Analiza umów kredytowych w PLN

Zajmujemy się także analizą umów kredytowych w PLN. Stworzyliśmy usługę pomocy prawnej dla posiadaczy kredytów złotówowych.

Klientom obciążonym kredytem w PLN proponujemy – jako kancelaria prawna – analizę prawną i finansową zawartych umów kredytowych. Podejmujemy się także oceny dokumentacji okołokredytowej i przedstawienia korzystnych wariantów działania. Występujemy jako strona w mediacjach na płaszczyźnie klient-bank. Stworzona przez nas analiza prawna i finansowa umowy i aneksów do umowy kredytu oraz dalszej dokumentacji kredytowej przynosi klientom obciążonym kredytem złotówkowym realne korzyści.

Z nami uwolnisz się od toksycznego zobowiązania finansowego. Zaufaj eksperckiej wiedzy prawników z Kancelarii Radcy Prawnego Iwona Rzucidło w Warszawie i powierz nam prowadzenie Twojej sprawy. Jesteśmy dostępni stacjonarnie w kancelarii w Warszawie oraz online. Zapraszamy, dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i ciesz się wolnością finansową.

Oceń tą stronę

Podziel się treścią z innymi:

Facebook
Twitter
LinkedIn