Radcowie prawni dla frankowiczów - Kancelaria Rzucidło Warszawa
 

HomeO kancelarii

O KANCELARIIZaangażowany zespół to podstawa

Struktura Kancelarii

Jest zbudowana na filarach czterech departamentów, zarządzanych w oparciu o standardy wysokiej kompetencji wiedzy, pełnego profesjonalizmu i wysokiego poziomu obsługi klienta.

Departament kredytów walutowych i złotówkowych
Departament kredytów walutowych i złotówkowych
Departament obsługi prawnej przedsiębiorstw i upadłości

Departament obsługi prawnej przedsiębiorstw i upadłości

Departament prawa administracyjnego

Departament prawa administracyjnego

Departament komercjalizacji badań i startupów

Departament komercjalizacji badań i startupów

„LUDZKIE” PODEJŚCIE DO KLIENTA My wprost uwielbiamy to, co robimy
i jesteśmy do tego stworzeni!

Specjalizujemy się przede wszystkim w uwalnianiu od kredytów „frankowych” i odnoszonych do innych walut obcych – a więc w tym, w czym jesteśmy ekspertami. Działamy od kilku lat i mamy na koncie dotychczas same sukcesy (100% wygranych spraw). Jesteśmy gruntownie przygotowani do swojej pracy – nie tylko dzięki studiom i dalszemu nieustannemu zdobywaniu wiedzy, ale i dzięki praktyce prawniczej, w tym pracy w sądzie.

Dzięki temu doskonale rozumiemy każdą perspektywę i umiejętnie oraz efektywnie osiągamy cele na rzec naszych Klientów. Dodatkowo cechujemy się naturalnymi (wrodzonymi) predyspozycjami do wykonywania zawodu prawnika – umiejętność zręcznej argumentacji, logicznego myślenia, ciągłe poszukiwanie optymalnych rozwiązań, szerokie spojrzenie na analizowany problem, doskonałe radzenie sobie w konfrontacji i będąc pod presją, klarowne wypowiadanie się, kreatywność i zaradność (talent do poradzenia sobie w każdej sytuacji), empatią i opiekuńczością

o-kancelarii-1
o-kancelarii-2

Nasza misja

Misją Kancelarii jest kompleksowe wsparcie osób fizycznych oraz przedsiębiorców w oparciu o wyróżniające się jakość i kompetencje, ambitny i wyspecjalizowany zespół oraz stały kontakt Klienta z wysokiej klasy specjalistą danego obszaru obsługi prawnej.

Nasze standardy:

Kompleksowość i analiza
Kompleksowość i analiza
Kompleksowość i analiza
Dzięki wykwalifikowanemu zespołowi prawników świadczymy kompleksowe usługi we wszystkich dziedzinach prawa, z którymi do czynienia może mieć nasz Klient.
Wysokie kompetencje prawne

Wysokie kompetencje prawne

Wysokie kompetencje prawne
Działamy szybko, pracujemy dokładnie, także pod presją czasu. Rozwiązujemy trudne i skomplikowane problemy prawne.
Rzetelność i terminowość

Rzetelność i terminowość

Rzetelność i terminowość
Koncentrujemy się na konkretnych działaniach zmierzających wprost do celu, czyli rozwiązania problemu Klienta.

Zaufały nam już setki osób.
Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów

„Pani Mecenas obsługuje nas stale i wygrywa dla nas każdy proces. Wiemy, że w sytuacji kryzysowej z nieuczciwymi kontrahentami idziemy tylko do niej, bo z taki pełnomocnikiem nic nam nie straszne. Zawsze mamy przeanalizowane korzyści i słabe strony danej drogi postępowania w danej sytuacji. Czujemy się bezpiecznie w prowadzeniu naszej firmy współpracując z tak skuteczną osobą.”

D. i J. K

„Pani mecenas Iwona Rzucidło pomogła mi, gdy w bardzo trudnej sytuacji życiowej miałam kilka spraw, którymi musiał zająć się prawnik. Dzięki strategii mecenas Rzucidło część z nich zakończyła na etapie zaawansowanych rozmów ugodowych, część w sądzie, ale tylko w pierwszej instancji. Sprawnie i w całości odzyskałam to, co mi się należało. Jestem wdzięczna pani mecenas. 

K., Lublin

„Pani Iwona Rzucidło, doktor nauk prawnych – Radca prawny, prowadziła moją sprawę dot umowy o kredyt denominowany we frankach szwajcarskich. Jako pełnomocnik na bieżąco informowała mnie o podejmowanych działaniach wraz wyjaśnieniem zasadności podejmowanych kroków. Bezpośrednio przed moim osobistym udziałem w rozprawie udzieliła wyczerpujących wskazówek i koniecznych informacji co do meritum przyjętej linii argumentacji. W trakcie odbywającej się przed sądem rozprawy, argumentacja i wypowiedzi Pani mecenas Iwony Rzucidło miały charakter rzeczowy i dowodziły bardzo dobrego przygotowania do rozprawy oraz znajomości zagadnienia.”

Przemysław D.

.„Zdecydowanie rekomendujemy mecenas Iwonę Rzucidło jako rzetelnego pełnomocnika w zakresie prowadzenia spraw kredytów frankowych. Pani mecenas Iwona Rzucidło reprezentowała nas w sądzie w sprawie kredytu frankowego. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy, zarówno co do kontaktu z Panią mecenas, jak i poziomu merotyrycznego prowadzenia sprawy. Pani mecenas była zaangażowana w prowadzoną sprawę i udzielała nam niezbędnych wyjaśnień, gdy tego potrzebowaliśmy. Ponadto, była dobrze przygotowana do rozprawy i świetnie sobie podczas niej radziła, reagując na działania pełnomocnika banku. Na bieżąco informowała nas o postępach sprawy. Wiedza Pani mecenas o sprawach frankowych jest duża, co zdecydowanie pomogło w procesie. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i polecamy Panią mecenas Iwonę Rzucidło!”

Anna i Andrzej B.

„Pani Mecenas Iwona Rzucidło prowadziła naszą sprawę frankową. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tej współpracy, gdyż mec. I. Rzucidło to osoba skrupulatna, godna zaufania, mająca odpowiednią wiedzę i umiejętności do prowadzenia tego rodzaju spraw. Dzięki niej sąd wydał wyrok na naszą korzyść, zasądzając od banku wysokie kwoty na naszą rzecz. Pani Mecenas jest kulturalna i kontaktowa. Zależy jej na wygraniu sprawy. Pani Mecenas szuka różnych rozwiązań dla jak najlepszego zabezpieczenia interesu klientów. Proces był prowadzony sprawnie i na wysokim poziomie merytorycznym. Rekomendujemy Panią Mecenas Iwonę Rzucidło każdemu jako bardzo profesjonalnego radcę prawnego rzetelnie prowadzącego sprawy frankowe.”

Eliza i Tomasz Z.

Umów się na niezobowiązującą konsultację

Przeanalizujemy Twoją sytuację prawną i finansową względem banku.

© 2022 Iwona Rzucidło Kancelaria Radcy Prawnego, Made By DarkSite