Usługi prawne i finansowe dla frankowiczów - Kancelaria Rzucidło
 

HomeUsługi

USŁUGIW czym możemy pomóc?

Jesteśmy ekspertami, którzy utrzymują 100% skuteczności w uwalnianiu od kredytów frankowych. To nasza wiodąca specjalizacja.
Obsługujemy prawnie przedsiębiorców, pomagając im bezpiecznie osiągać ich cele biznesowe.
Jako cenieni eksperci z zakresu prawa administracyjnego uzyskujemy dla klientów korzystne orzeczenia sądowe i decyzje administracyjne.

USŁUGIKredyty frankowe

Od kilku lat zajmujemy się sprawami kredytów indeksowanych i denominowanych do waluty obcej (zwł. kredytów „frankowych”), reprezentując kredytobiorców w sporach sądowych i postępowaniach ugodowych. Wyróżniamy się na tym polu samymi sukcesami. Jeśli chcesz uwolnić się od nieograniczonego kwotowo kredytu tego rodzaju – umów się na konsultację!

uslugi-1
Kredyty złotówkowe - pomoc prawna

USŁUGIKredyty złotówkowe

Zaskakująco niewielka grupa kredytobiorców złotówkowych (posiadaczy kredytów w PLN) ma świadomość jakie parametry rynkowe wpływają na ich kredyty. Tymczasem przecież jednym z najistotniejszych elementów kredytu jest oprocentowanie. W zdecydowanej większości przypadków oprocentowanie jest sumą dwóch składników: marży banku (składnik stały w całym okresie kredytowania) oraz wysokości stawki referencyjnej WIBOR (składnik zmienny, zależny od sytuacji na rynku). Nie dzieje się tak wtedy, gdy kredyt ma oprocentowanie stałe (sama marża banku). Jest on jednak wówczas zdecydowanie droższy.

USŁUGIPrawo administracyjne

Skutecznie pomagamy w sprawach z zakresu prawa administracyjnego. Dotychczas z samymi sukcesami. Doradzimy, zaopiniujemy, przygotujemy pismo, wystąpimy jako pełnomocnik przed organem administracji publicznej, wojewódzkim sądem administracyjnym i Naczelnym Sądem Administracyjnym.

Czym zajmuje się prawo administracyjne?
Obsługa prawna firm

USŁUGIObsługa prawna firm

Kancelaria Radcy Prawnego Iwona Rzucidło z sukcesem świadczy usługi w zakresie kompleksowej obsługi prawnej przedsiębiorców. Właściwie identyfikując potrzeby Klienta, Kancelaria działa w sposób szybki, elastyczny i efektywny. Zespół Kancelarii to specjaliści z różnych dziedzin prawa, gotowi by sprostać każdemu prawniczemu wyzwaniu.

Setki

Setki
PROWADZONYCH SPRAW

100%

100%
WYGRANYCH SPRAW

Kilkanaście

Kilkanaście
LAT DOŚWIADCZENIA ZAWODOWEGO

Miliardy PLN

Miliardy PLN
WARTOŚĆ PROWADZONYCH I OCENIANYCH W SĄDZIE SPRAW
Iwona_Rzucidlo_logo_white
ul. Śniadeckich 10, Warszawa - siedziba Kancelarii
al. Rzeczypospolitej 22c/72, Warszawa - adres do korespondencji

Obserwuj nas:

Najnowsze artykuły

© 2023 Iwona Rzucidło Kancelaria Radcy Prawnego, Made By DarkSite