Bezpieczny kredyt w PLN - kancelaria prawna dla frankowiczów - Rzucidło
 

HomeBezpieczny kredyt w PLN

BEZPIECZNY KREDYT W PLNUchronimy Cię przed płaceniem dwukrotnie wyższej raty Twojego kredytu złotówkowego

JAKO EKSPERCI OSTRZEGAMYKredyt złotówkowy staje się toksyczny w skutkach,
jak kredyt frankowy.

Zaskakująco niewielka grupa kredytobiorców złotówkowych (posiadaczy kredytów w PLN) ma świadomość jakie parametry rynkowe wpływają na ich kredyty. Tymczasem przecież jednym z najistotniejszych elementów kredytu jest oprocentowanie. W zdecydowanej większości przypadków oprocentowanie jest sumą dwóch składników: marży banku (składnik stały w całym okresie kredytowania) oraz wysokości stawki referencyjnej WIBOR (składnik zmienny, zależny od sytuacji na rynku). Nie dzieje się tak wtedy, gdy kredyt ma oprocentowanie stałe (sama marża banku). Jest on jednak wówczas zdecydowanie droższy.

WIBOR (Warsaw Interbank Offered Rate) jest wskaźnikiem dla kredytów w PLN, który reaguje na sytuację złotego polskiego na rynku finansowym. Na czas pandemii COVID-19 stopy procentowe spadły, a w konsekwencji WIBOR 3 M obniżono ze średnio 1,72% w ostatnich latach do ok. 0,21 %. W październiku 2021 r. wynosił on 0,68 %. Aktualnie (grudzień 2021 r.) wynosi on 2,51 %. Historycznie zbliżał się nawet do 19 %. Nie wiadomo jak zachowa się ten wskaźnik w przyszłości. Nie można jednak ze stuprocentową pewnością wykluczyć jego wzrostu do 5-6 %, a nawet wyższego. Wzrost WIBOR o tylko kilka punktów procentowych (ok. 5) spowoduje zaś wzrost raty kredytu z płaconej dotychczas wysokości do wysokości 1,5-krotności raty, a nawet jej dwukrotności. Wynika to z tego, że poprzez kształtowanie wysokości stóp procentowych (podwyższenie ich) próbuje się obniżyć obecnie wyjątkowo wysoką inflację. Poza tym, utrzymywanie WIBOR w okresie pandemii sztucznie na tak niskim poziomie musiało się kiedyś zakończyć. Dodatkowo, co pewien czas (20-30 lat) wartość WIBOR-u znacząco rośnie. Ostatnio miało to miejsce podczas hiperinflacji i transformacji kraju w latach 80-tych XX wieku, a więc z perspektywy historycznej czeka nas także niebawem.

W najgorszym scenariuszu kredytobiorca doświadczy sytuacji płacenia o wiele wyższych rat, jak wtedy, gdy kurs franka szwajcarskiego został przez centralny bank Szwajcarii uwolniony i osiągnął swoją dotychczasową prawie dwukrotność, zmuszając frankowiczów do spłaty raty dwukrotnie wyższej. Szczególnie dotkliwe będzie to dla kredytobiorców zawierających umowę kredytu w okresie pandemii COVID-19, którzy zdolność kredytową zawdzięczają niskim stopom procentowym.

Aby uchronić Cię przed koniecznością płacenia skokowo rosnących i wielokrotnie wyższych niż przewidywane rat kredytu złotówkowego przygotowaliśmy dla Ciebie rozwiązanie – autorski Pakiet pomocy prawnej „Bezpieczny Kredyt w PLN”.

zdjecie-1-uslugi-bezpieczny-kredyt-w-pln

„BEZPIECZNY KREDYT W PLN”W skład Pakietu pomocy prawnej „Bezpieczny Kredyt w PLN” wchodzą m.in. (ale nie tylko):

– analiza prawna i finansowa umowy kredytu złotówkowego wraz z dokumentacją okołokredytową;
– zaproponowanie Klientowi korzystnych wariantów działania;
– reprezentowanie w realizowaniu wybranego wariantu działania (w tym udział w ewentualnych negocjacjach oraz analiza prawna i finansowa aneksów kredytowych).

Jak przewidujemy, im szybciej podejmiesz działania i skorzystasz z naszej pomocy, tym korzystniejsza finansowo będzie Twoja sytuacja względem banku.

„BEZPIECZNY KREDYT W PLN”Korzyści ze skorzystania z Pakietu pomocy prawnej „Bezpieczny Kredyt w PLN”:

– kompleksowe zabezpieczenie kredytobiorcy przed powtórzeniem losu frankowiczów;
– prawdopodobnie jedyne w Polsce tego typu rozwiązanie przygotowane specjalnie dla kredytobiorców złotówkowych;
– Pakiet opracowany przez prawników i ekspertów finansowych – łączący dwie dziedziny niezbędne do całościowej analizy kredytu;
– pomoc prawna świadczona przez Kancelarię, która widzi szerzej i dalej (co wynika już z samego dostrzeżenia potrzeby przygotowania takiego rozwiązania dla zabezpieczenia kredytobiorców złotówkowych);
– przejrzyste warunki oraz brak ukrytych kosztów;
– specjaliści, którzy utrzymują 100% skuteczności w prowadzonych przez siebie sprawach;
– przypisany, stały mecenas zajmujący się sprawą;
– gwarancja 100% zaangażowania w sprawę

zdjecie-3-uslugi-prawo-administracyjne
Dla kogo jest ta usługa:

Dla kredytobiorców kredytów w PLN, którzy chcą zabezpieczyć się przed płaceniem raty kredytu w znacznie wyższej wysokości, niż przewidywali

Dla kogo nie jest ta usługa:

Dla kredytobiorców kredytów w PLN lubiących „hazard kredytowy”

Jeśli posiadasz kredyt w PLN zdecydowanie warto zastanowić się nad tym czy stać Cię na płacenie raty w wysokości znacznie przekraczającej oczekiwania i czy to w ogóle akceptujesz. W konsekwencji – czy chcesz pozwolić na sytuację, w której zmuszony będziesz do sprzedaży kredytowanego mieszkania, gdyż wysokość raty będzie przekraczać Twoje możliwości? Jeśli nie godzisz się na to, aby nie czuć się bezpiecznie, nawet gdy wziąłeś, jak się wydawało, nieskomplikowany i stabilny kredyt w PLN, jesteśmy do Twojej dyspozycji i przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną usługę pakietową.

Skontaktuj się z nami w celu skorzystania z Pakietu pomocy prawnej „Bezpieczny Kredyt w PLN”. Zadzwoń lub napisz, aby poznać szerzej tę usługę i jej cenę.

Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami.
Odpowiemy rzetelnie na każdą Twoją wątpliwość.

Uwaga!

W najbliższym czasie dla subskrybentów naszego Newslettera przewidzieliśmy specjalny kod rabatowy:
-50 % na zakup Pakietu pomocy prawnej „Bezpieczny Kredyt w PLN”.

IWONA RZUCIDŁOW sprawach frankowych
jestem uważana za eksperta

Przejawiając pragmatyczne podejście i w trosce o interesy naszych przyszłych Klientów, już teraz zapraszamy kredytobiorców złotówkowych, którzy nie przewidują zabezpieczenia się przed wzrostem raty, do skorzystania w przyszłości z naszej pomocy prawnej, która, jak wiele wskazuje, może okazać się potrzebna tak, jak dziś potrzebują jej frankowicze.

zdjecie-2-uslugi-bezpieczny-kredyt-w-pln

Umów się na niezobowiązującą bezpłatną konsultację

Przeanalizujemy Twoją sytuację prawną i finansową względem banku.

Bezpieczny kredyt w PLN

Obecnie sporo osób decyduje się na zaciągnięcie kredytu w PLN. Jednak niewiele z nich jest świadomych tego, jakie parametry faktycznie wpływają na wysokość płaconych rat w PLN. Warto mieć świadomość, że wpływ na ratę kredytu ma oprocentowanie, na które składają się marża banku (stała) oraz wysokość stawki referencyjnej WIBOR (zmienna). Kredyt w PLN może też mieć oprocentowanie stałe, jednak trzeba wziąć pod uwagę, że takie zobowiązanie jest droższe.

Trzeba też wziąć pod uwagę, że obciążenie finansowe w postaci kredytu hipotecznego lub gotówkowego w PLN może wiązać się z niekontrolowanym podwyższeniem wysokości raty miesięcznej w porównaniu do przewidywanej na początku. Jest to najgorszy scenariusz dla osób, którym zależało na spłacie kredytu złotówkowego w racie nie przekraczającej odgórnie ustalonej kwoty. Dlatego aby móc uchronić kredytobiorców przed koniecznością spłacania niekontrolowanie rosnących rat kredytowych, które mogą nawet osiągnąć wielokrotnie wyższy poziom od zakładanego, stworzyliśmy autorski Pakiet pomocy prawnej “Bezpieczny Kredyt w PLN”. To rozwiązanie jest dedykowane wszystkim osobom spłacającym kredyt złotowy.

prawo administracyjne

W ramach Pakietu pomocy prawnej “Bezpieczny Kredyt w PLN” klientom zapewniamy:

  • analizę prawną i finansową umowy kredytu w PLN oraz dokumentacji okołokredytowej;
  • przygotowanie propozycji korzystnych wariantów działania;

reprezentowanie klienta w realizacji wybranego wariantu postępowania. W zakresie naszych kompetencji leży m.in. udział w negocjacjach oraz analiza prawna i finansowa aneksów do umowy kredytowej w PLN.

Kredytobiorcy decydujący się na nasz autorski Pakiet pomocy prawnej “Bezpieczny Kredyt w PLN” zyskują:

  • kompleksowe zabezpieczenie przed losem, jaki spotkał frankowiczów;
  • możliwość czerpania korzyści z jedynego w Polsce, autorskiego programu stworzonego dla kredytobiorców ze zobowiązaniem finansowym w PLN;
  • możliwość korzystania z pakietu opracowanego przez prawników i ekspertów finansowych, dla jeszcze dokładniejszej analizy kredytu;
  • rzetelną, kompleksową pomoc prawną kancelarii.

Ponadto zapewniamy:

  • przejrzyste warunki współpracy;
  • dostęp do skutecznych specjalistów;
  • kontakt z dedykowanym sprawie mecenasem;
  • 100% zaangażowania.
Kiedy umowa frankowa jest nieważna?

Pakiet pomocy prawnej

W myśl projektu przygotowaliśmy sprawdzone rozwiązania dla osób pragnących uchronić się przed koniecznością płacenia toksycznych, rosnących skokowo i przewyższających możliwości finansowe rat kredytu złotówkowego. Jest to szczególnie ważne dla osób, które nie mają doświadczenia z zagadnieniami z zakresu bankowości czy finansów. Zastosowane przez nas instrumenty prawne umożliwiają kontrolowanie spłat kredytu złotówkowego w taki sposób, aby nie stał się tak dużym obciążeniem finansowym, jak w przypadku kredytów zaciągniętych we frankach szwajcarskich.

Warto pamiętać, że kredyt w PLN może stać się pułapką finansową dla osób, które na skutek wzrostu WIBOR o kilka punktów procentowych, otrzymały znacznie podwyższone raty kredytu, tj. nawet do dwukrotności dotychczasowej raty. Sytuacja ta może diametralnie zmienić aktualną kondycję finansową osoby obciążonej kredytem w złotówkach lub doprowadzić do jej niewypłacalności.

Pomoc prawna świadczona klientom naszej kancelarii obejmuje dokładną analizę prawną i finansową zawartej umowy kredytu złotówkowego wraz z weryfikacją dokumentów okołokredytowych. Ponadto proponujemy korzystne rozwiązania, dzięki którym można uniknąć wielu pułapek finansowych związanych ze spłacaniem kredytu złotowego w ratach przewyższających możliwości finansowe kredytobiorcy.

Podejmujemy się reprezentowania klienta, który jest kredytobiorcą obciążonym kredytem w PLN przed instytucjami finansowymi. Bierzemy udział w negocjacjach na płaszczyźnie klient-bank. W naszych kompetencjach leży także dokonanie analizy prawnej i finansowej aneksów kredytowych. Wnikliwa analiza umowy kredytowej przeprowadzona przez naszych ekspertów ma na celu weryfikację wszystkich dokumentów kredytobiorcy.

Analiza umowy kredytowej

Osoby, które decydują się na kredyt złotowy, często nie mają pojęcia, z jakich elementów składa się wspomniane zobowiązanie finansowe. Jednym z najistotniejszych elementów kredytu złotowego jest oprocentowanie. Jest ono sumą dwóch składników, tj. marży banku oraz wysokości stawki referencyjnej WIBOR. Pierwszy z nich jest stały w całym okresie kredytowania, drugi zaś zależny od sytuacji na rynku, czyli jest zmienny. Dokładna analiza kredytowa przeprowadzona w ramach funkcjonowania naszej kancelarii może pomóc osobom obciążonym zobowiązaniem finansowym w postaci kredytu złotowego, w uniknięciu płacenia zbyt wysokich rat.

Dokonana przez nas analiza umowy kredytowej polega na ocenie wszystkich dokumentów dołączonych do podstawowej umowy kredytu. Nasze wieloletnie doświadczenie zawodowe, a także prowadzone przez nas sprawy frankowe sprawiły, że jesteśmy w stanie właściwie ocenić występowanie innych parametrów uzależnionych od wysokości wpłaconej dotychczas raty. Przekazane nam skany dokumentów bankowych stanowią dla nas materiał źródłowy, na podstawie którego pracujemy poszukując rozwiązań i dokonując analizy umowy kredytowej.

Osoby zgłaszające się do nas mogą liczyć na indywidualną ocenę swojej obecnej sytuacji oraz rzetelną analizę wszystkich dokumentów podpisanych z bankiem. W ramach podejmowanych działań zajmujemy się także analizą umów kredytowych z uwzględnieniem kosztów całkowitych zobowiązania finansowego w PLN, z uwzględnieniem aktualnej kondycji kredytobiorcy. Służymy pomocą przy negocjowaniu warunków spłaty kredytu z bankiem analizując dokumenty z tytułu zaciągnięcia kredytu. Jesteśmy w stanie ocenić łączny koszt całkowity zobowiązania finansowego i dopasować jego comiesięczną spłatę w ratach w taki sposób, aby nie było zbyt dużym obciążeniem finansowym dla kredytobiorcy, bez względu na aktualną sytuację polityczną, społeczną, ekonomiczną czy gospodarczą. Zaufaj wiedzy ekspertów, skorzystaj z autorskiego Pakietu pomocy prawnej “Bezpieczny Kredyt w PLN” i uchroń się przed toksycznym zobowiązaniem.

https://kancelariarzucidlo.pl/wp-content/uploads/2022/03/jak-anulowac-kredyt-frankowy.jpg

Umów się na niezobowiązującą bezpłatną konsultację

Przeanalizujemy Twoją sytuację prawną i finansową względem banku.

© 2021 Iwona Rzucidło Kancelaria Radcy Prawnego, Made By DarkSite