Kredyty frankowe - kancelaria prawna dla frankowiczów - Rzucidło
 

HomeKredyty frankowe

KREDYTY FRANKOWEPoczuj wolność od toksycznego zobowiązania,
a za odzyskane pieniądze spełnij swoje marzenie

NASZ SUKCESNie przegraliśmy
dotychczas żadnej sprawy.

Czy wiesz, że aż 95% spraw frankowych wygrali kredytobiorcy? To prawie gwarancja wygranej, a tendencja ta stale rośnie! Pozostałe 5% to głównie efekt błędów nieodpowiednio dobranego pełnomocnika. Dlatego wybieraj tylko wiarygodne osoby z doświadczeniem!

Jesteśmy kancelarią zajmującą się przede wszystkim sprawami tzw. kredytów frankowych i kredytów odnoszonych do innych walut obcych. Mamy w tym spore doświadczenie (prowadziliśmy już ponad 200 spraw, z każdym bankiem, który udzielał takich kredytów). Na podstawie naszej strategii procesowej zapadają pozytywne dla kredytobiorców wyroki.

Będziemy Cię reprezentować przed sądem w procesie z bankiem, w ewentualnych rozmowach przedsądowych z bankiem, a jeśli będziesz potrzebować – także po procesie (w rozliczeniu z kredytodawcą). Dokonamy dla Ciebie analizy Twojej sprawy. Dzięki temu ocenimy Twoje szanse w procesie i zobaczymy jakie korzyści prawne i finansowe będziesz mieć ze sporu z bankiem. Opiekujemy się swoimi Klientami kompleksowo. Obok tego, że sami znamy się na rynku bankowym, współpracujemy z ekspertami finansowymi, którzy zapewniają nam jeszcze głębsze zrozumienie tej problematyki.

Przyjmujemy sprawy w każdym etapie sporu z bankiem – przed jakimikolwiek czynnościami względem banku, po próbach ugodowych, po wytoczeniu przez bank powództwa przeciwko kredytobiorcy. Zajmujemy się kredytami spłaconymi i jeszcze niespłaconymi. Mamy doświadczenie w sporach z każdym bankiem. Nie straszne nam trudniejsze przypadki, w tym sprawy rozwiedzionych kredytobiorców. Mamy na wszystko skuteczne sposoby.

kredyty-frankowe-krok-po-kroku
kredyty-frankowe-krok-po-kroku-mobile
zdjecie-3-uslugi-prawo-administracyjne

KANCELARIAKorzyści ze współpracy
właśnie z nami:

– specjaliści, którzy utrzymują 100% skuteczność w uwalnianiu od kredytów frankowych

– doskonała komunikacja, informowanie o każdym zdarzeniu w sprawie, udzielenie odpowiedzi na każde pytanie czy wątpliwość klienta

– gwarancja 100% zaangażowania w sprawę

– przypisany, stały mecenas zajmujący się sprawą

– kancelaria specjalizująca się przede wszystkim w kredytach frankowych (nie traktująca to wyłącznie jako jedną z wielu opcji), w pełni oddana temu zagadnieniu, skupiona na rozwoju w tym temacie

– prawdziwie indywidualne podejście

– przejrzyste warunki oraz brak ukrytych kosztów

– maksymalne zabezpieczanie interesu klienta w sporze z bankiem

– obsługa klientów z całej Polski, a nawet mieszkających za granicą – wszystko w 100% zdalnie

Dla kogo jest ta usługa:

Dla ceniących jakość, rzetelność, skuteczność, doświadczenie, zaangażowanie w sprawę, dobrą komunikację, dawanie dodatkowej wartości klientowi

Dla kogo nie jest ta usługa:

Nie jest zaś dla tych, którym nie zależy na jakości usług i nie dbają o wynik sprawy

NASZE DOŚWIADCZENIEJeśli nadal masz jakieś pytania (choć trudno w to uwierzyć), skontaktuj się z nami.
Odpowiemy rzetelnie na każdą Twoją wątpliwość.

Otrzymywane po wygranej z bankiem korzyści i niewielkie ryzyko przekonują nawet najbardziej niezdecydowanych. Trzeba tylko wybrać odpowiedniego pełnomocnika w sporze z bankiem, aby następnie cieszyć się wygraną.

W najlepszym wariancie nie tylko całkowicie uwolnisz się od kredytu (odzyskasz nadpłacone pieniądze i nie musisz już zanosić żadnych pieniędzy do banku – często dwukrotności kredytu), nie będziesz mieć obciążonej hipoteki, ale nawet okaże się, że korzystasz z tego kredytu przez te wszystkie lata za darmo (bez odsetek!), a dodatkowo na tym jeszcze zarobisz (średnio kilkanaście tysięcy złotych rocznie za każdy rok procesu z bankiem). Tak! To nie tylko możliwe, ale i zdecydowanie realne. To już się dzieje.

Wielu kredytobiorców nie wie, że uwolnienie się od tego toksycznego zobowiązania jest takie proste oraz że wcale nie jest takie kosztowne. Inni zaś zwlekają z podjęciem decyzji o procesie z bankiem. Tylko ci, którzy zdecydowali się działać natychmiast, już cieszą się albo za chwilę będą się cieszyć wolnością finansową w tym zakresie. Dlatego nie zwlekaj! Działaj już teraz, aby uzyskać spokój. Z pewnością nie chcesz nadal płacić rat tego kredytu, mając poczucie, że zostałeś oszukany. Przywróćmy razem sprawiedliwość. To najlepszy moment na działanie. Nigdy kredytobiorcy frankowi nie cieszyli się taką przychylnością sądów. Jeśli nadal masz jakieś pytania (choć trudno w to uwierzyć), skontaktuj się ze mną. Odpowiem rzetelnie na każdą Twoją wątpliwość.

IWONA RZUCIDŁOW sprawach frankowych
jestem uważana za eksperta

Przez kilka lat pracowałam w sądzie pomagając sędziom w orzekaniu. Kilka kolejnych lat jako radca prawny zajmowałam się i zajmuję przede wszystkim sprawami kredytów frankowych. Obok bycia doktorem nauk prawnych zrobiłam także studia LL.M. z zakresu argumentacji prawniczej na Uniwersytecie w Alicante i Uniwersytecie w Palermo. Od lat szkolę m.in. sędziów i asystentów sędziów. Posiadam więc szerokie i wszechstronne: spojrzenie (perspektywę), wiedzę, umiejętności i doświadczenie, doskonale rozumiejąc wszystkie podmioty występujące w postępowaniu sądowym. Dzięki temu unikalnemu przygotowaniu jeszcze zręczniej i skuteczniej poruszam się w postępowaniu sądowym

Zobacz mój post na Instagramie, w którym trafnie przepowiedziałam, że uchwały Sądu Najwyższego w sprawie frankowej (niepotrzebnie oczekiwanej) nie będzie w planowanym terminie i dlaczego

zdjecie-1-uslugi-prawo-administracyjne

Jesteśmy przekonani, że powyższe argumenty pokazały Ci, iż jesteśmy ekspertami od kredytów frankowych i zdecydowanie możesz nam zaufać.

Widzisz już, że ryzyko jest wyjątkowo niewielkie, a korzyści ogromne i wybierając naszą współpracę możesz liczyć na oddanego towarzysza i opiekuna w procesie, który doskonale zna się na tym, co robi.

Wyobraź sobie, że już nie musisz uwzględniać raty kredytu w swoich miesięcznych wydatkach. Na co wydasz te pieniądze?

Umów się na niezobowiązującą konsultację

Przeanalizujemy Twoją sytuację prawną i finansową względem banku.

IWONA RZUCIDŁOKredyty frankowe – pomoc frankowiczom

Zapewniamy kompleksową pomoc frankowiczom, którzy posiadają zobowiązanie finansowe w postaci kredytu zaciągniętego w obcej walucie, tj. we franku szwajcarskim. Oferujemy kompleksowe wsparcie dla frankowiczów poprzez wykorzystanie dostępnych instrumentów prawnych. Posiadamy szerokie doświadczenie w tym zakresie, a sprawne poruszanie się w postępowaniu sądowym pozwala nam unieważnić kredyt we frankach oraz uzyskać zwrot nadpłaconych rat kredytu w CHF.

Reprezentujemy naszych klientów:

  • przed sądem, w trwającym procesie z bankiem;
  • podczas rozmów przedsądowych z bankiem;
  • po procesie sądowym w czasie rozliczeń z bankiem.

Szczegółowo analizujemy każdą powierzoną nam sprawę i rzetelnie oceniamy, jakie korzyści – zarówno prawne, jak i finansowe mogą osiągnąć nasi klienci ze sporu z kredytodawcą, tj. bankiem, który udzielił kredytu w CHF. Jesteśmy specjalistami od spraw frankowych, doskonale znamy się na rynku bankowym, jednak aby móc zapewnić jeszcze lepszą obsługę spraw, podjęliśmy współpracę z finansistami, którzy pomagają nam w wielowymiarowym zrozumieniu problemu.

Podejmujemy się spraw na każdym etapie sporu z bankiem, tj.:

  • przed sporem,
  • po próbach podjęcia ugody,
  • po rozpoczęciu sporu z powództwa wytoczonego przez bank przeciw klientowi.
https://kancelariarzucidlo.pl/wp-content/uploads/2022/03/jak-anulowac-kredyt-frankowy.jpg
Kiedy umowa frankowa jest nieważna?

KANCELARIAPozwy frankowe

Ponadto podejmujemy się spraw dotyczących zarówno kredytów spłaconych, jak i niespłaconych. Nie wahamy się reprezentować klientów w trudnych sprawach, w tym na przykład rozwiedzionych kredytobiorców.

Zachęcamy do skorzystania z doświadczenia naszej kancelarii specjalizującej się w niesieniu pomocy frankowiczom. Uwierz w nasze umiejętności oraz zaufaj doświadczeniu i zyskaj korzyści, jakie niesie współpraca z nami – osobista lub online. To najwyższy czas na sprawiedliwość dla osób posiadających kredyty frankowe.

Kredyty we frankach są obecnie jednym z najbardziej niekorzystnych finansowo zobowiązań finansowych. Kurs franka szwajcarskiego, zgodnie z którym spłacane są kredyty frankowe, stał się przyczyną problemów ekonomicznych osób, które przed laty zdecydowały się skorzystać z tej formy zastrzyku finansowego. Niekorzystne zmiany zaowocowały tym, że kredyt frankowy stał się tak dużym obciążeniem, że Polaków nie stać na jego spłatę. Dlatego coraz więcej osób poszukuje sposobów na wstrzymanie kredytu lub unieważnienie. Jesteśmy specjalistami w sprawach dotyczących unieważnienia kredytu zaciągniętego w CHF. Powierz nam swoją sprawę.

Oferowana przeze mnie pomoc frankowiczom ma na celu uzyskanie korzystnego wyroku w sprawie kredytów frankowych, na bazie którego można zmniejszyć wysokość zadłużenia lub unieważnić umowę frankową zawartą z bankiem. Tworzone przeze mnie pozwy frankowe są szansą na odzyskanie wpłaconych do banku rat lub zmniejszenie wysokości zadłużenia.

Udzielana przeze mnie pomoc frankowiczom to należne wsparcie dla osób, które starając się  o kredyt hipoteczny w PLN, otrzymały z banku negatywną decyzję i były poniekąd zmuszone do zaciągnięcia zobowiązania w obcej walucie. Odmowne decyzje wielu banków w sprawie kredytów w PLN poskutkowały tym, że wielu kredytobiorców zdecydowało się na zaciągnięcie zobowiązania w obcej walucie. Według danych statystycznych w latach 2006-2008 kredyt we frankach był udzielany w przypadku większości osób wnioskujących o ten sposób finansowania zakupu nieruchomości. Jednak pułapka finansowa związana z kredytem frankowym nie musi już być wieloletnim, toksycznym obciążeniem finansowym. Sposobem na uwolnienie się od toksycznego zobowiązania finansowego jest współpraca z nami. Powierzenie prowadzenia sprawy sądowej dotyczącej unieważnienia kredytu frankowego mojej kancelarii – specjalizującej się w kredytach frankowych –  jest realną szansą na odzyskanie utraconej wolności finansowej. Wygraj z nami z bankiem i zamiast brnąć w niekorzystną dla siebie sytuację kredytową, zyskaj korzyści i spełniaj swoje marzenia!

Umów się na niezobowiązującą konsultację

Przeanalizujemy Twoją sytuację prawną i finansową względem banku.

Kredyt we frankach – co robić?

Zapewniamy kompleksową, opartą na doświadczeniu i licznych sukcesach pomoc dla frankowiczów. Udzielamy rzetelnego wsparcia prawnego osobom obciążonym zadłużeniem w obcej walucie. Wygrywamy sprawy w sądzie, doprowadzamy do osiągnięcia korzystnego wyroku w sprawie frankowiczów.

Świadczona przeze mnie pomoc prawna dla frankowiczów to kategoria spraw, którą zajmuję się od wielu lat. Jestem uznawana za specjalistkę od kredytów frankowych. Moją praktykę zbudowałam na fali korzystnego orzecznictwa TSUE oraz sądów polskich, w tym wyroków SN.

Podejmując się spraw powierzonych przez klientów dokładnie analizuję umowy frankowe, co jest podstawą przygotowanego przeze mnie rzetelnego pozwu frankowego. W trakcie prowadzonych batalii sądowych wnioskuję o unieważnienie umowy frankowej wykorzystując treść ustawy o frankowiczach, a także najnowsze wyroki w sprawie frankowiczów, w tym również postanowienia Sądu Najwyższego. Osoby, które borykają się z problemami finansowymi wynikającymi z zawarcia kredytu we frankach, powinny skorzystać z pomocy mojej kancelarii. Ze swojej strony oferuję indywidualną ocenę sytuacji frankowicza oraz rzetelne przygotowanie pozwu frankowego.

Pozwy frankowe
Kredyt we frankach – co robić?

Kiedy umowa frankowa jest nieważna?

Klienci zgłaszający się do mojej kancelarii często zastanawiają się, na czym konkretnie polega unieważnienie umowy frankowej. Zapoznając się z treścią wspomnianego dokumentu udostępnionego mi przez klienta, jestem w stanie przeanalizować, czy w jego treści znajdują się klauzule abuzywne, dzięki którym może nastąpić unieważnienie umowy frankowej. Analizując zapisy umowy uwzględniam przepisy dotyczące spraw frankowych, a także treści wyroków Sądu Najwyższego. Świadczona przeze mnie pomoc prawna w sprawach frankowiczów ma na celu unieważnienie umowy frankowej. Jest to możliwe, jeśli istnieją ku temu przesłanki wynikające bezpośrednio z treści umowy frankowej. Poddając analizie treść umowy frankowej, znajduję zapisy niezgodne z ogólnie pojętym interesem i dobrem ekonomicznym klienta, który powierzył mi prowadzenie sprawy o unieważnienie kredytu we frankach.

Sporządzone przeze mnie pozwy frankowe kierowane do sądów, są poprzedzone dokładną analizą wszystkich klauzul abuzywnych, będących podstawą unieważnienia kredytu frankowego. W trakcie podejmowanych przeze mnie działań rozważam także możliwość unieważnienia umowy frankowej lub przedawnienie jej, wynikające z zaistnienia różnych okoliczności towarzyszących. Korzystając z wielu dostępnych instrumentów prawnych, jestem w stanie udowodnić, że kredyt frankowy jest nieważny, a roszczenie banku w tym zakresie nie ma podstaw prawnych, ponieważ jawnie godzi w dobry interes kredytobiorcy i ogólnie pojęte zasady współżycia społecznego. Unieważnienie umowy frankowej towarzyszy także innym podjętym przeze mnie działaniom mającym na celu kompleksową pomoc prawną dla frankowiczów.

Jak anulować kredyt frankowy?

Osoby korzystające z pomocy prawnej dla frankowiczów, mogą powierzyć mojej kancelarii sprawy dotyczące unieważnienia umowy kredytowej, jak również zawarcia ugody z bankiem, mającej na celu przewalutowanie kredytu frankowego. W ramach świadczonej usługi oceniam, czy korzystne będzie dla klienta przewalutowanie kredytu we frankach po kursie z dnia podpisania umowy. W trakcie podejmowania się pomocy dla frankowiczów, zapoznaję się z najnowszymi wyrokami w sprawie frankowiczów, co pozwala na wystosowanie między innymi pozwu przeciwko bankowi o zwrot nadpłaconych rat. Dokładna analiza umowy kredytu frankowego, której podejmuję się dokonać –  w ramach współpracy z klientami – umożliwia mi anulowanie tego zobowiązania frankowego, wykorzystując do tego celu różne instrumenty prawne, w tym postanowienia SN, a także wyroki TSUE.

Podjęte przeze mnie starania o unieważnienie kredytu frankowego polegają na złożeniu do sądu pozwów frankowych. To wielostronicowe dokumenty zawierające istotne dla klienta przesłanki faktyczne, na podstawie których sąd może wydać wyrok w sprawie frankowiczów, który będzie korzystny dla współpracujących ze mną klientów. Śledząc najnowsze wyroki w sprawie frankowiczów mogę zapewnić klientom pragnącym skorzystać z mojej pomocy, pełne wsparcie merytoryczne i prawne na każdym etapie batalii sądowej, mającej na celu unieważnienie umowy kredytowej zawartej z dowolnym bankiem, oferującym kredyty frankowe.

Kredyty frankowe – pomoc frankowiczom
Czym skutkuje unieważnienie umowy kredytowej?

Czym skutkuje unieważnienie umowy kredytowej?

Świadczona przez kancelarię pomoc prawna dla frankowiczów polega nie tylko na unieważnieniu kredytów we frankach, skutkującego dla kredytobiorcy możliwością trwałego pozbycia się zobowiązania. Pragnę podkreślić, że moja pomoc prawna polega również na zawarciu ugody dla frankowiczów. Unieważnienie umowy kredytowej to jedna z wielu możliwości wsparcia, jakie oferuję swoim klientom. W ramach podejmowanych przeze mnie działań, mogę wnioskować także o przewalutowanie kredytu frankowego na podstawie zawartej ugody z bankiem. W trakcie prowadzenia negocjacji służę wsparciem prawnym na każdym etapie procesu mediacyjnego.

Zawierane ugody z frankowiczami mogą być korzystnym rozwiązaniem dla osób mających kredyty CHF, ponieważ dzięki nim istnieje możliwość spłacania zobowiązania w polskiej walucie. W trakcie starań o unieważnienie umowy kredytowej wnioskuję także o zwrot nadpłaconych rat kredytu we frankach. Sporządzam także stosowne pisma reklamacyjne do banku w sprawie kredytu we frankach.

Moja kancelaria oferuje pomoc zarówno klientom indywidualnym, jak i osobom zdecydowanym na złożenie pozwu zbiorowego. Wystosowany przeze mnie zbiorowy pozew frankowy przeciwko bankowi, który udzielił zobowiązania w obcej walucie, jest poparty szczegółową analizą wszystkich frankowych umów kredytowych przedłożonych przez moich klientów. Ponadto podejmuję się również spraw osób, które zaciągnęły kredyty w CHF i spłaciły je w całości, jednak teraz domagają się zwrotu należnych im nadpłaconych rat kredytu we frankach.

Ile kosztuje unieważnienie umowy frankowej?

Przeanalizujemy Twoją sytuację prawną i finansową względem banku.

Udzielona przez kancelarię pomoc dla frankowiczów to wsparcie polegające na wykorzystaniu wszelkich instrumentów prawnych, zmierzających do osiągnięcia jak najlepszych rozwiązań dla współpracujących ze mną klientów. W ramach prowadzonych działań, dokładam wszelkich starań, aby doprowadzić do ugody z bankiem lub do unieważnienia umowy frankowej. Do każdej sprawy podchodzę indywidualnie, dlatego koszty unieważnienia umowy frankowej obejmują wiele aspektów. Składają się na nie między innymi: stopień skomplikowania prowadzonej sprawy oraz czas poświęcony na przygotowanie się do batalii sądowej lub mediacji z bankiem. Świadczona przeze mnie pomoc prawna dla frankowiczów dotyczy osób obciążonych zobowiązaniem finansowym o różnej wysokości. Ten aspekt biorę pod uwagę w trakcie ustalania kosztów unieważnienia umowy frankowej. Ponadto posiłkuję się taryfikatorem ustalonym przez polskiego ustawodawcę, tj.  tzw. stawkami minimalnymi za prowadzenie sprawy. Jednocześnie pragnę nadmienić, że w przypadku wygranej, na rzecz kredytobiorcy – współpracującego ze mną klienta – sąd zasądza od banku zwrot kosztów procesowych.

Opłata od pozwu frankowego wynosi obecnie 1000 PLN. Dodatkowo mój klient jest zobowiązany wnieść do sądu opłatę skarbową w wysokości 17.000 PLN za udzielenie mi pełnomocnictwa w prowadzanej sprawie. W przypadku, gdy wymagana będzie również opinia biegłego w sprawach frankowych, koszt wprowadzonego dowodu z opinii biegłego może wynieść dodatkowo od 1000 do 2000 PLN.

Zachęcam do współpracy z moją kancelarią specjalizującą się w unieważnieniu kredytów frankowych. Wygraliśmy już wiele spraw, teraz z zaangażowaniem zajmiemy się także Twoim zobowiązaniem we franku.

Umów się na niezobowiązującą konsultację

Przeanalizujemy Twoją sytuację prawną i finansową względem banku.

Kancelaria frankowa Warszawa – Radca prawny Iwona Rzucidło

Specjalizujemy się w kompleksowej pomocy prawnej dedykowanej klientom z Warszawy oraz dzięki usłudze online – z całej Polski, a nawet Europy. Jesteśmy nowoczesną kancelarią prawną, tj. zespołem specjalistów, którzy w toku pracy –  dla klientów stają się towarzyszami i opiekunami, a jednocześnie ekspertami z szeroką wiedzą.

Kancelaria frankowa Warszawa –  Radca prawny Iwona Rzucidło zapewnia pomoc klientom w zakresie:

  • kompleksowej obsługi osób obciążonych kredytami frankowymi,
  • prawa administracyjnego,
  • analizy i renegocjowania umów kredytowych w PLN.

Zapewniamy obsługę klientów indywidualnych oraz specjalistyczne doradztwo prawne i zastępstwo procesowe przed organami administracji publicznej czy sądami. Naszym priorytetem jest skuteczność świadczonej pomocy prawnej, rzetelność i indywidualne podejście do każdej analizowanej sprawy.

Wyróżniamy się terminowością, a także profesjonalnym podejściem do powierzonych nam spraw. Udzielamy wsparcia prawnego klientom borykającym się z uciążliwym, toksycznym kredytem frankowym, jak również potrzebującym wsparcia i pomocy w trwających sporach administracyjnych. Naszym klientom proponujemy także skorzystanie z rozwiązań jedynego w Polsce, autorskiego Pakietu pomocy prawnej “Bezpieczny Kredyt w PLN”. Doświadczenie zawodowe oraz wieloletnia praktyka zawodowa sprawiają, że jesteśmy w stanie kompleksowo podejść do problemu klienta i działać w jak najlepszym jego interesie.

W swojej pracy, oprócz sprawdzonych metod, posługujemy się także warsztatem metodologicznym i dostępnymi instrumentami prawnymi. Stawiamy na rozwój usług i nowoczesność.

https://kancelariarzucidlo.pl/wp-content/uploads/2022/03/jak-anulowac-kredyt-frankowy.jpg
Kiedy umowa frankowa jest nieważna?

Pomoc prawna dla frankowiczów

Jesteśmy skoncentrowani na świadczeniu profesjonalnej pomocy prawnej osobom fizycznym i przedsiębiorcom. To, co wyróżnia nas na tle innych kancelarii to przede wszystkim wieloletnie doświadczenie w zawodzie radcy prawnego, a także wiedza i zdobyte na przestrzeni lat umiejętności. Swoją pomoc prawną adresujemy zarówno do osób pragnących skorzystać z doraźnego wsparcia prawników, jak i chcącym powierzyć kancelarii stałą opiekę prawną.

Kancelaria frankowa Warszawa – Radca prawny Iwona Rzucidło stawia na rzetelne i indywidualne podejście do każdej powierzonej sprawy. Nasze relacje z klientami są oparte na wzajemnej, dynamicznej współpracy i zaufaniu. Dzięki temu możemy efektywnie odpowiadać na potrzeby klientów i udzielać im skutecznej pomocy prawnej, w tym także reprezentowania przed instytucjami finansowymi czy sądami.

Wyróżniamy się rzetelnością i 100% zaangażowaniem w sprawy klientów. Szczegółowo analizujemy każdy problem, potrafimy perspektywicznie spojrzeć na możliwe rozwiązania, ponadto doskonale radzimy sobie w konfrontacji z instytucjami finansowymi i sądami. Eksperci naszej Kancelarii frankowej w Warszawie potrafią działać pod presją czasu, a także umiejętnie korzystać z dostępnych instrumentów prawnych.

W ramach udzielanej pomocy prawnej podejmujemy się w szczególności spraw dotyczących kredytów frankowych. Już od kilku lat zajmujemy się sprawami związanymi z kredytami indeksowanymi i denominowanymi do waluty obcej. Wspieramy klientów w sporach sądowych oraz postępowaniach zmierzających do ugody z bankiem. W sprawach kredytów frankowych jesteśmy ekspertami. Na tym polu możemy poszczycić się licznymi zwycięstwami.

Kancelaria frankowa

Jako renomowana, znana w środowisku kancelaria frankowa skutecznie pomagamy osobom obciążonym niekorzystnymi zobowiązaniami finansowymi. Nasza kancelaria prawna przygotowuje szczegółowe pozwy frankowe. Prowadzone przez nas sprawy frankowe dotyczą kredytów zawartych na przestrzeni lat, zarówno niespłaconych, jak i wpłaconych w całości.

Udzielamy wsparcia prawnego w zakresie odfrankowienia kredytu, ale również analizy spraw frankowych. W naszych kompetencjach leży dokładna weryfikacja umowy kredytu frankowego. Korzystając z dostępnych instrumentów prawnych, staramy się dokonać unieważnienia kredytu zaciągniętego we frankach szwajcarskich lub dążymy do jego odfrankowienia.

Prowadzone przez nas działania zmierzają do osiągnięcia jak najlepszych rezultatów dla klientów obciążonych kredytami frankowymi. Podejmowane przez nas sprawy frankowe obejmują także kompleksową obsługę klientów, którym zależy na rzetelnej ocenie, czy w zawartej przez nich umowie kredytowej z bankiem znajdują się klauzule abuzywne zgodne ze spisem dostępnym na stronie rządowej.

Wszelkie podejmowane przez kancelarię działania w zakresie prawa bankowego mają na celu prowadzenie sprawy w taki sposób, aby osoba obciążona kredytem we frankach mogła osiągnąć wolność finansową. Prowadzenie spraw frankowych jest dominującą obecnie dziedziną naszych działań. Doświadczenie prawników i ekspertów od finansów naszej kancelarii, poparte merytoryczną wiedzą  i wieloletnią praktyką, umożliwia uzyskanie korzystnego rozwiązania dla frankowiczów.

prawo administracyjne

Umów się na niezobowiązującą konsultację

Przeanalizujemy Twoją sytuację prawną i finansową względem banku.

© 2022 Iwona Rzucidło Kancelaria Radcy Prawnego, Made By DarkSite