KREDYTY FRANKOWE

Poczuj wolność od toksycznego zobowiązania,
a za odzyskane pieniądze spełnij swoje marzenie

NASZ SUKCES

Nie przegraliśmy dotychczas żadnej sprawy

Czy wiesz, że aż 95% spraw frankowych wygrali kredytobiorcy? To prawie gwarancja wygranej, a tendencja ta stale rośnie! Pozostałe 5% to głównie efekt błędów nieodpowiednio dobranego pełnomocnika. Dlatego wybieraj tylko wiarygodne osoby z doświadczeniem!

Jesteśmy kancelarią zajmującą się przede wszystkim sprawami tzw. kredytów frankowych i kredytów odnoszonych do innych walut obcych. Mamy w tym spore doświadczenie (prowadziliśmy już setki spraw). Na podstawie naszej strategii procesowej zapadają pozytywne dla kredytobiorców wyroki.

Będziemy Cię reprezentować przed sądem w procesie z bankiem, w ewentualnych rozmowach przedsądowych z bankiem, a jeśli będziesz potrzebować – także po procesie (w rozliczeniu z kredytodawcą). Dokonamy dla Ciebie analizy Twojej sprawy. Dzięki temu ocenimy Twoje szanse w procesie i zobaczymy jakie korzyści prawne i finansowe będziesz mieć ze sporu z bankiem. Opiekujemy się swoimi Klientami kompleksowo. Obok tego, że sami znamy się na rynku bankowym, współpracujemy z ekspertami finansowymi, którzy zapewniają nam jeszcze głębsze zrozumienie tej problematyki.

Przyjmujemy sprawy w każdym etapie sporu z bankiem – przed jakimikolwiek czynnościami względem banku, po próbach ugodowych, po wytoczeniu przez bank powództwa przeciwko kredytobiorcy. Zajmujemy się kredytami spłaconymi i jeszcze niespłaconymi. Mamy doświadczenie w sporach z każdym bankiem. Nie straszne nam trudniejsze przypadki, w tym sprawy rozwiedzionych kredytobiorców. Mamy na wszystko skuteczne sposoby.

Kredyty frankowe - kancelaria prawna dla frankowiczów Warszawa

KANCELARIA RZUCIDŁO

Korzyści ze współpracy
właśnie
z nami:

Dla kogo jest ta usługa:

Dla ceniących jakość, rzetelność, skuteczność, doświadczenie, zaangażowanie w sprawę, dobrą komunikację, dawanie dodatkowej wartości klientowi

 

Dla kogo nie jest ta usługa:

Nie jest zaś dla tych, którym nie zależy na jakości usług i nie dbają o wynik sprawy

 

NASZE DOŚWIADCZENIE

Jeśli nadal masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami.
Odpowiemy rzetelnie na każdą Twoją wątpliwość.

Otrzymywane po wygranej z bankiem korzyści i niewielkie ryzyko przekonują nawet najbardziej niezdecydowanych. Trzeba tylko wybrać odpowiedniego pełnomocnika w sporze z bankiem, aby następnie cieszyć się wygraną.

W najlepszym wariancie nie tylko całkowicie uwolnisz się od kredytu (odzyskasz nadpłacone pieniądze i nie musisz już zanosić żadnych pieniędzy do banku – często dwukrotności kredytu), nie będziesz mieć obciążonej hipoteki, ale nawet okaże się, że korzystasz z tego kredytu przez te wszystkie lata za darmo (bez odsetek!), a dodatkowo na tym jeszcze zarobisz (średnio kilkadziesiąt tysięcy złotych rocznie za każdy rok procesu z bankiem). Tak! To nie tylko możliwe, ale i zdecydowanie realne. To już się dzieje.

Wielu kredytobiorców nie wie, że uwolnienie się od tego toksycznego zobowiązania jest takie proste oraz że wcale nie jest takie kosztowne. Inni zaś zwlekają z podjęciem decyzji o procesie z bankiem. Tylko ci, którzy zdecydowali się działać natychmiast, już cieszą się albo za chwilę będą się cieszyć wolnością finansową w tym zakresie. Dlatego nie zwlekaj! Działaj już teraz, aby uzyskać spokój. Z pewnością nie chcesz nadal płacić rat tego kredytu, mając poczucie, że zostałeś oszukany. Przywróćmy razem sprawiedliwość. To najlepszy moment na działanie. Nigdy kredytobiorcy frankowi nie cieszyli się taką przychylnością sądów. Jeśli nadal masz jakieś pytania, skontaktuj się ze mną. Odpowiem rzetelnie na każdą Twoją wątpliwość.

IWONA RZUCIDŁO

W sprawach frankowych
jestem uważana
za eksperta

Kredyty frankowe - kancelaria prawna dla frankowiczów Warszawa

Umów się na niezobowiązującą konsultację

Przeanalizujemy Twoją sytuację pod kątem prawnym

KANCELARIA RZUCIDŁO

Kredyty frankowe – pomoc frankowiczom

Kredyty frankowe - kancelaria prawna dla frankowiczów Warszawa
Pozwy frankowe Warszawa

KANCELARIA RZUCIDŁO

Pozwy frankowe

Kredyty frankowe – historia

Kredyt we frankach – co robić?

Kredyt we frankach - co robić?
Unieważnienie umowy kredytowej we frankach

Kiedy umowa frankowa jest nieważna?

Jak anulować kredyt frankowy?

Jak anulować umowę kredytową we frankach
Unieważnienie umowy kredytowej

Czym skutkuje unieważnienie umowy kredytowej?

Ile kosztuje unieważnienie umowy frankowej?

Umów się na niezobowiązującą konsultację

Przeanalizujemy Twoją sytuację pod kątem prawnym

Kancelaria frankowa Warszawa – Radca prawny Iwona Rzucidło

Pomoc prawna dla frankowiczów
Pomoc prawna dla frankowiczów Warszawa

Pomoc prawna dla frankowiczów

Kancelaria frankowa

Kancelaria frankowa Warszawa

Umów się na niezobowiązującą konsultację

Przeanalizujemy Twoją sytuację pod kątem prawnym

4.9/5 - (46 głosów)