PROBLEM Z KREDYTEM FRANKOWYM?

Problem kredytów frankowych w Polsce dotyczy przeszło pół miliona osób, które związane są z bankami umowami kredytowymi w CHF w liczbie przekraczającej 400 tys. W efekcie coraz więcej frankowiczów szuka rozwiązania problemu związanego z dynamicznie wzrastającym kursem franka szwajcarskiego i tym samym rosnącym kosztem kredytów zaciąganych w CHF. Jeśli jesteś jedną z osób, które mają wątpliwości, czy zawarta z bankiem umowa zawierała klauzule niedozwolone, dysponujesz umową, która mówi o kredycie denominowanym lub indeksowanym do franka szwajcarskiego oraz zastanawiasz się, czy warto pozwać bank w celu uchylenia umowy kredytowej lub odfrankowienia kredytu skontaktuj się z nami. Na naszej stronie sprawdzisz, ile możesz zyskać, składając pozew do sądu. Kalkulator korzyści z unieważnienia umowy kredytowej w CHF wskaże szacowaną kwotę korzyści finansowych. Jeśli potrzebujesz dokładnej kalkulacji zysków i kosztów związanych ze złożeniem pozwu i kosztów prowadzenia postępowania procesowego skontaktuj się z naszą kancelarią. Udostępniamy również e-book, z którego dowiesz się, czy twój bank podpisywał umowy zawierające klauzule abuzywne i co musisz zrobić, aby odzyskać pieniądze, które zostały bezprawnie pobrane przez bank. Co więcej, wszystkie powyższe informacje uzyskasz u nas bezpłatnie.

Nie zwlekaj! Upomnij się z nami
o swoje prawa konsumenckie!

KALKULATOR ROSZCZEŃ

Ile mogę skorzystać na unieważnieniu kredytu w CHF?

Jesteś posiadaczem kredytu frankowego, który w Twojej opinii zawiera klauzule niedozwolone i chcesz dowiedzieć się, ile możesz zyskać, jeśli zdecydujesz się na pozew przeciwko bankowi? Oddajemy do Twojej dyspozycji kalkulator, który obliczy orientacyjną kwotę, o jaką możesz się ubiegać. Kalkulator korzyści za unieważnienie umowy frankowej dokona bezpłatnej analizy Twojej umowy kredytu w CHF.

Jeden krok, aby poznać korzyści z unieważnienia umowy frankowej

Kalkulator korzyści z unieważnienia umowy kredytowej we frankach szwajcarskich policzy orientacyjną kwotę, jaką możesz zyskać, na podstawie wprowadzonych przez Ciebie danych. Co musisz podać, aby uzyskać szacowaną kwotę? Wystarczy w pola formularza wpisać podstawowe dane umowy frankowej, czyli kwotę kredytu w PLN, datę wypłaty kredytu, kurs CHF, który obowiązywał w dniu wypłaty kredytu oraz marżę banku. Wskaż również liczbę miesięcy, na które wziąłeś kredyt we frankach szwajcarskich. W efekcie błyskawicznie uzyskasz szacowaną kwotę korzyści!

Twoje korzyści

Do każdego klienta i związanej z nim sprawy frankowej podchodzimy indywidualnie. Rzetelna analiza wniosków pozwala nam przygotować dla klientów precyzyjną informację zakresie roszczeń i korzyści z unieważnienia umowy kredytowej zawartej we frankach szwajcarskich lub odfrankowienia kredytu.

4.9/5 - (9 głosów)