Obsługa prawna firm - kancelaria prawna dla frankowiczów - Rzucidło
 

HomeObsługa prawna firm

Obsługa prawna firmZapewnij parasol ochronny swojej firmie

zdjecie-1-uslugi-bezpieczny-kredyt-w-pln

Kancelaria Radcy Prawnego Iwona Rzucidło z sukcesem świadczy usługi w zakresie kompleksowej obsługi prawnej przedsiębiorców. Właściwie identyfikując potrzeby Klienta, Kancelaria działa w sposób szybki, elastyczny i efektywny. Zespół Kancelarii to specjaliści z różnych dziedzin prawa, gotowi by sprostać każdemu prawniczemu wyzwaniu.

Nasze atuty:

Kancelaria zapewnia indywidualne podejście do problemu oraz proponuje najlepsze rozwiązania w najtrudniejszych aspektach prawa. Atutami Kancelarii są wiedza i doświadczenie, zapewniające najwyższy standard usług przy zachowaniu konkurencyjnych warunków współpracy.

„OBSŁUGA PRAWNA FIRM”Korzyści ze współpracy z naszą Kancelarią:

Zasady rozliczeń w ramach abonamentu

Za usługi prawne świadczone w ramach abonamentu Klient otrzymuje fakturę raz w miesiącu. Faktura składa się z dwóch pozycji: stałej kwoty za wybrany abonament i kwoty odpowiadającej iloczynowi dodatkowych godzin według wciąż atrakcyjnej stawki, jeśli w poprzednim cyklu rozliczeniowym przekroczony został limit godzin z abonamentu.

Okres obowiązywania umowy

Umowa abonamentowa zawierana jest na czas nieokreślony, nie krótszy niż 3 miesiące stałej obsługi prawnej, z możliwością jej wypowiedzenia na warunkach uzgodnionych w umowie.

Opiekun Klienta:

Kancelaria Radcy Prawnego Iwona Rzucidło świadczy obsługę prawną dzięki wykwalifikowanym prawnikom, adwokatom i radcom prawnym. W zależności od zleconej sprawy, zajmuje się nią dedykowany zespół prawników. Partner Merytoryczny Kancelarii sprawuje nadzór nad całą świadczoną obsług prawną.

zdjecie-3-uslugi-prawo-administracyjne

Umów się na niezobowiązującą konsultację

Przeanalizujemy Twoją sytuację prawną i finansową względem banku.

© 2022 Iwona Rzucidło Kancelaria Radcy Prawnego, Made By DarkSite